30.01.2012

[30.I.2012] Derp... 6_9

 
Jestem tak samo podekscytowany jak i zdezorientowany co nasza słodka mała Derpy (*teraz już nazywana tak kanoniczne!*) – trzydzieści, bagatela, dni bez nowego wpisu, a poziom odwiedzin dziennie nadal utrzymuje się w okolicach setki! Hah, styczeń ma już większą oglądalność od grudnia! Mile zaskoczony! Czyżby udało mi się już przyzwyczaić czytelników do sporadycznych, dłuższych przerw? No, ale może pora przejść do odkurzania; od jutra wznawiamy funkcjonowanie właściwe, a jest fortunnie o czym pisać – nowe wąpierze, Ogniem i Mieczem, ponownie odpalenie Władcy Pierścieni, obniżka dolara… no i oczywiście /konkurs/! Gorąco przepraszam wszystkich uczestników za to, ekhem, delikatne opóźnienie, ale tak to czasem w życiu bywa, że nie ma się za bardzo czasu do komputera usiąść – zdrowie, praca, remonty, nagły atak obcych… nigdy nie wiesz, co się wstrzyma na drodze do hobbystycznej nirwany! Tak czy owak, wszystkie mniej lub bardziej prywatne sprawunki mam poporządkowane, i mogę ponownie skupić się na przelewaniu mych łez na nobliwą czcionkę!

Co więc w najbliższym czasie? Bez podawania dat, bo te rzadko się sprawdzają (*ach, ta nieprzewidywalność ludzkiego żywota! Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany!*), ogółem, w ciągu najbliższego miesiąca poczytamy sobie na temat:

•    Nowych Władców Nocy! Podręcznik jest syty, wąpierze łakną krwi, nowe modele to cukierki dla oczu, zasady brzmią apetycznie… no, będzie zdecydowanie pełno ssących kąsków – poczynając od recenzji podręcznika ‘Lexicanum Style’ aż po Rzucanie Okiem w pudełko wypasionego Throne of The Covenant czy cudownego Wight Kinga.

•    Ogniem i Mieczem! (*patrzy znacząco w kierunku użytkownika Amdora*) – nareszcie wzgryzłem się w podręcznik, podtrawiłem go odpowiednio, odbeknąłem zdrowo zawartością, poturlałem trochę losowych kości przesuwając maleńkie wojska, i coś niecoś mogę już na ten temat skrobnąć; nic wielkiego, tak, ze 20, może 30 stron!

•    Eksperymenty z Widło! Zainwestowałem sobie w małego, domowego szczura (*czyt. Cyfrową kamerę Ha Dy*) i postanowiłem pobawić się troszeczkę w lekki montażyk w celu zrobienia materiału Wideo do rzucenia wam, drodzy czytelnikowidzowe, na pożarcie; tutoriale w takiej formie być może się pojawią, być może nie… na wstępie, dodamy po prostu proces pokazowy zawartości pudła do Rzutu Okiem Cyklopa!

•    Pogadanka na temat Władcy Pierścieni! Ponowne odpalenie systemu, moim skromnym zdaniem, zaczyna się od ‘dupy strony’, gdyż najchętniej widziałbym parcie na War of The Ring, a nie na lipnego pseudo-skirmisha… no ale o tym się jeszcze zdążę rozpisać.

•    Prezentacje okrętów i flot do Dystopian Wars! Jeszcze w poprzednim roku posypał się spory tekst na temat samego systemu wraz z moimi gorącymi pochwałami – jako że i tak nabyłem dwa startery, co by móc się zawsze pobawić, nie widziałem żadnych przeszkód, by zrobić im porządne foty i trzasnąć małe recenzje.

•    Zakończenie konkursu! Tak jest, /Psy Wojny/ - nie zapomniałem, składam PDF’a, wybieram faworytów (*le dwóch*) i niechybnie ogłoszę wyniki, by szczęśliwcy mogli nareszcie nacieszyć się swoimi zestawami, wdychać opary kleju i kaleczyć palce nożykami przy ścinaniu nadlewek!

12 komentarzy:

 1. No w koncu... :) Mowie o nowym poscie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Licznik bił bo wieści nie było i każdy w nadzieji że coś się pojawi i w bulu że nic nie ma wracał sprawdzić czy a nuż coś nowego wpadło ;)
  Derpy rządzi :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że wróciłeś - czekam z niecierpliwością na nowe materiały o Dystopian Wars i prezentacje OiM. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już się martwiliśmy że zaniemogłeś na dłużej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale wiesz że post mówiący o tym ze będą posty się nie liczy? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, wiem, ale najpierw trochę roboty 'od tylca' - sporo burdelu w kodzie po zmianie systemu komentarzy. Wszystkie idiotyzmy już naprawione, mogę spokojnie rzeźbić tłuste posty na które tak bardzo czekacie :P

   Usuń
 6. A właśnie, proszę, nie rzucaj okiem na wampirzy tron. Bardzo proszę. Jak rzucisz to chyba się nie powstrzymam i kupię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wampirzy Tron już do mnie leci >D
   Przykro mi!

   Usuń
  2. A nie, jednak nie. Zobaczyłem zapowiedź następnego dodatku do Warmachine, Colossals. Oddaję wszystkie pieniądze PP.

   Usuń
  3. Cii, tekst właśnie o tym smażę, a ty psowasz wszystkim niespodziewajkę. Kogo tam Colossals, skoro na pewno pojawią się 'Gargantuans'.

   Usuń
 7. Jeśli Ci umknęło....
  Obejrzyj ostatnie kilka sekund tego zwiastunu, na koniec, po logu PP jest teaser Hord, mojej armii na dodatek.

  OdpowiedzUsuń