08.05.2011

[08.V.2011] Czy mógłbym zostać sprzedawcą GW - ETAP 1

Czołem Panowie! (*I panie, jeżeli jakiekolwiek postawiły tu kiedykolwiek swoją zacną nóżkę*)

Wakacje tuż tuż, sezon ogórkowy powoli nadchodzi z lekką nutą aromatyczną mizerii, tak więc by było trochę ruchu na ciele i umyśle, Fireant (*znaczy ja*) na łamach swojego prześlicznego blogaska - oraz, oczywiście, na dwóch największych forach tematycznych - ogłaszam konkurs; kolejny w tym sezonie! Od czasu założenia blogaska w naszym ślicznym środowisku odbyły się trzy konkursy, z czego dwa całkiem obfite. Pierwszy pewnikiem pamiętacie, bo był prosty jak konstrukcja Czołga Parowego, a polegał jedynie na obecności na łamach blogaska, co było podłym i niegodziwym chwytem marketingowym - tak czy owak, niejaki Filip Cz., o ile mnie nie myli pamięć, został dzięki niemu jakże radosnym posiadaczem zestawu "Wyspa Krwi". Nieźle, co?

Drugi duży konkurs został zorganizowany przez wyśmienitych polskich malarzy figurek, The Brush Brothers, którzy postanowili obdarować swoimi arcydziełami fortunnych zwycięzców ich konkursu na pomalowanego Terminatora Szarych Rycerzy - z tej okazji nieskromnie i z dumą przyznam się, że coś niecoś zostało dorzucone ode mnie do puli nagród (*wink wink*), choć nie jest to nic tak spektakularnego, jak terminatory pomalowane przez ekipę!

Jako że i ten konkurs jest już zakończony, uznałem, że natura nie znosi pustki, i że z pewnością ktoś tutaj pragnie dostać dowolnego Battleforce'a czy Batalion, tak więc przejdźmy do nowego konkursu...

Czy mógłbym zostać sprzedawcą GW!

Tak tak! Mógłbyś? Dobra, jak powalczyć o ów frikowy i podniecający zestaw? Otóż koncepcja jest prosta - co tydzień, dokładnie w niedzielę, tutaj oraz na Blogu pojawi się zestaw sześciu bardzo małych obrazków, które pokazują jakiś drobny element z okładki pudełka z figurkami. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie, z jakiego pudła pochodzi dany fragment! Proste, prawda? BY jednak nieco sprawę zagmatwać, z sześciu obrazków aż trzy są wzięte z pudełek do WFB.

Jeżeli już znacie odpowiedź, wysyłajcie ją do mnie na PW (na forach Gloria Victis lub Border Princes) lub na maila fireant.blog(at)gmail.com. I teraz ważne: KAŻDY użytkownik może przesłać swoją odpowiedź TYLKO raz! Jeżeli po przesłaniu odpowiedzi nagle odkryjesz, że jednak gdzieś zrobiłeś błąd, przykro mi! Tak więc solidnie pogłówkujcie, zanim uznacie, że wszystko już odgadliście. Spokojnie, macie czas aż do następnej soboty na przesłanie odpowiedzi!

ALE! Tak by było zbyt łatwo - wszyscy by czekali do ów przeklętej soboty, by mieć sporo czasu na spokojne rozszyfrowanie każdego fragmentu. Nie chcemy tak! Dlatego został wprowadzony ten jakże uroczy system punktowy. Za każdy poprawnie odgadnięty fragment otrzymujesz 1 punkt. PIERWSZA osoba, które podeśle wszystkie odpowiedzi poprawne, otrzyma dodatkowo premię w postaci 3 punktów! Druga osoba w kolejności, która podeśle poprawny zestaw, otrzyma dodatkowo 2 punkty, a trzecia - analogicznie - 1 dodatkowy punkt! Jako że konkurs składać się będzie z 4 etapów (4 tygodnie), to te dodatkowe punkty są naprawdę na wagę złota!

Po czterech tygodniach zostaną zliczone wasze punkty (arkusz Excela już na was czeka!) - Osoba, która zgarnie największy wynik jest oczywiście radosnym zwycięzcą, i zgarnia główną nagrodę w postaci dowolnego wybranego przez siebie Battleforce'a czy Batalionu! Drugie i trzecie miejsce też coś dostanie, na otarcie łez - po jednym blisterze do 50 zł. Jest więc o co walczyć, bo przecież nie wydajecie na to ani grosza, a i zabawa będzie przednia!

Konkluduję ów post zwięzłym regulaminem:

- Konkurs rozpoczyna się w dniu 8.V.2011 a kończy się w dniu 4.VI.2011.
- Konkurs dzieli się na IV etapy, gdzie każdy etap zaczyna się w Niedzielę a kończy w następującą sobotę.
- W każdym etapie pojawi się 6 fragmentów okładek opakowań produktów GW, gdzie połowa stanowić będzie fragmenty z pudełek WFB, a druga połowa fragmenty z pudełek WH40K.
- Odpowiedzi należy przesyłać na PW lub też na maila fireant.blog(at)gmail.com
- Każdy uczestnik może przesłać swój zestaw odpowiedzi TYLKO RAZ.
- Odpowiedzi można przesyłać do godziny 23:59 w sobotę następującego po niedzieli tygodnia.
- Uczestnicy zbierają w czasie trwania konkursu punkty. Każda prawidłowa odpowiedź - 1 pkt. Pierwsza osoba, która prześle wszystkie poprawne odpowiedzi otrzymuje dodatkowo 3 pkt. Druga osoba, która prześle wszystkie odpowiedzi poprawne otrzymuje dodatkowo 2 pkt. Zaś trzecia w kolejności osoba, która prześle poprawne wszystkie odpowiedzi otrzymuje dodatkowo 1 pkt.
- Po zakończeniu konkursu, zliczane są wszystkie punkty; uczestnik z największą liczbą punktów otrzymuje główną nagrodę. Posiadacze drugiej i trzeciej co do wielkości liczby punktów otrzymują nagrody dodatkowe.
- Nagroda główna: Dowolny wybrany przez wygranego zestaw Battleforce/Batallion.
- Nagrody dodatkowe: Po jednym blisterze do wartości 50 zł dla posiadaczy drugiego i trzeciego miejsca.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FAQ

1. Skąd mamy wiedzieć, że nagrody istnieją i że biorąc udział w konkursie mam szansę realnie je dostać?
ODP: Bardzo dobre pytanie! ;) Odpowiedź jest prosta - proszę zapytać Matusa, Filipza i panów z The Brush Brothers - oni zaufali i zdecydowanie otrzymali obiecane nagrody.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ETAP I - Bardzo łatwy, na rozgrzewkę!

8 komentarzy:

 1. Chwała niebiosom, co zesłały nam na nasz ziemski padół Fireanta ^^

  Fajny konkurs, fajny, warto jednak czasem pogapić się na pudła od GW, jak to często czynię ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe odpowiedzi już wysłałem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Te dodatkowe punkty dla tych co jako pierwsi wyślą poprawne odpowiedzi są w każdym etapie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najbardziej. A by było mniej losowo, i każdy miał równe szanse, na blogu przed niedzielą publikowana będzie dokładna godzina rozpoczęcia następnego etapu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To trochę promuje siedzenie przed kompem i odświeżanie cały czas blog, żeby tylko jak najszybciej odpowiedzieć. :P

  Jakbyś w niedzielę 22 maja jakoś późno wieczorem rozpoczął następny etap. Nie będzie mnie w ten weekend i nie będę miał dostępu do kompa. Dopiero wieczorem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha! Jak to by rzekł Konfucjusz:
  "Jeżeli za darmo chciałbyś zestaw wart dwie i pół bomby zgarnąć, poświęcić czas swój musisz, i bloga odświeżać!" xD

  OdpowiedzUsuń
 7. To żeby nie było, TBB potwierdzają otrzymanie sponsorowanej nagrody ;)
  Ps. Też sobie powalczę w tym konkursie, a co?!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja sobie chyba odpuszczę, bo ogarniam tylko pudełka od battla, reszta to w ślepo oglądanie pudełek na stronie gw ;)

  OdpowiedzUsuń