10.03.2011

[10.III.2011] Nagrody! Emocje! Romanse! Przygody!


 I stało się! Dziś jest ten dzień - 10 marca - dzień, w którym spośród czytelników bloga wyłowiony zostanie jeden niewyobrażalnie fortunny zwycięzca, który otrzyma prawo wyboru praktycznie dowolnego startera, który otrzyma Gratis Całkiem Darmo z mojej ręki przez polską pocztę! Czy to nie jest ekscytujące? Zanim jednak przejdziemy do losowania właściwego, klasycznie trochę bełkotu, tym razem jednak czysto blogowego.

Gdyby parafrazować słowa pewnego znanego w kraju polityka, mógłbym napisać: "Panie prezesie... zadanie wykonane!". Blog wystartował i chyba nikt nie zaprzeczy, że idzie do przodu pełną parą, zasilany węglem mojego entuzjazmu i wolnego czasu. Oczywiście, ogromna jest tutaj Wasza zasługa, szacowni czytelnicy - to dzięki waszej OGROMNEJ aktywności w komentarzach wiem, że nie piszę na daremno, i że ktoś te brednie aktualnie czyta. Dowodem na to jest liczba pozostawionych komentarzy - 177 zebranych w ciągu trech tygodni! Wyborny wynik, nie ma to tamto! A jeżeli już żongluję liczbami: przez 20 dni aktywności pojawiło się 15 wpisów, a stronka zebrała dokładnie 3979 unikalnych odsłon, z nieustającą dzienną tendencją zwyżkową! A z ciekawszych statystyk - 9% wejść jest z przeglądarki Internet Explorer - ludzie. Opanujcie się, i zmieńcie na prawdziwą przeglądarke ;) !

No, dość radosnej matematyki, pora na to, na co wszyscy czekają, czyli na wylosowanie zwycięzcy. Na jakiej zasadzie to działa? Poniżej nie poukładana alfabetycznie lista wszystkich userów, którzy albo pozostawili komentarz, albo są wpisani na listę obserwujących bloga. Przy pomocy prawdziwego generatora liczb losowych na serwisie Random.org zostanie wybrana liczba, a przypisany do niej użytkownik zgarnia nagrodę - tak więc każdy ma dokładnie takie same szanse, ślepy los zadecyduje! Kiedy dowiesz się już, że to właśnie TY wygrałeś, po tańcu radości i opanowaniu nagłego ataku dobrego humoru, zgłoś się w komentarzu po czym napisz maila ze swoim adresem na fireant.blog@gmail.com, dzięki czemu będę mógł wysłać Ci wybrany przez Ciebie zestaw. Proste jak drut! W momencie otrzymania zestawu mile widziany komentarz, że doszedł i że jesteś heppi jak bóbr w puszczy! No to pora na losowanie - oto lista: 
1
[amdor]


2
[bartosz czmyr]


3
[Bartoszeg02]


4
[BoB]


5
[Brain]


6
[brumak78]


7
[casper blade]


8
[czechol25]


9
[Czys]


10
[Damian]


11
[Daniels]


12
[Dawson]


13
[Don_Silvarro]


14
[DungeonM]


15
[el]


16
[ertman_176]


17
[Filip Czerwiński]


18
[Foxik]


19
[g0trri]


20
[GameMan]


21
[grabarian]


22
[Grzegorz Zdanowicz]


23
[Jakub Ładowski]


24
[janusz borys]


25
[Jędrzej Wiliński]


26
[jurek]


27
[kelme26]


28
[Killian]


29
[Kreaven]


30
[kuba ladowski]


31
[Kuba]


32
[loler]


33
[Lord Vampyre]


34
[Łukasz Misiak]


35
[Łukasz Sławiński]


36
[Maciej Gazda]


37
[Marcin Muszalski]


38
[Marcin]


39
[Marek Spyrzewski]


40
[Matus]


41
[Michał Szczepek]


42
[mike]


43
[Mikołaj Nowak]


44
[Mikołaj Szczotka]


45
[nerevar]


46
[NightmarePL]


47
[Perun]


48
[Piotr Grula]


49
[Pretor]


50
[quidamcorvus]


51
[Rafał Lehnert]


52
[Reyki]


53
[SamboR]


54
[Saper]


55
[szkot]


56
[Telchar]


57
[Tomasz]


58
[typhus1]


59
[tyton]
Uruchamiam maszynę losującą!
------------------------------------------------

I zwycięzcą zostaje numerek 17, czyli użytkownik Filip Czerwiński!
Oklaski, brawa, co za talent, co za odwaga! Cóż za emocje!

Dla wszystkich tych, którzy wiernie śledzą bloga, a którzy nie wygrali. Nie RageQuit'ujcie! Przysięgam, że tego rodzaje konkursy z równie sytymi nagrodami jeszcze się pojawią (po wypłacie, haha!) - już teraz trwa mały konkursik na fotkę waszego warsztatu pracy, w którym to można wygrać równowartość 50 zł w figurkach lub farbkach. Nie dajdzie się więc prosić, bo znowu macie szansę coś wygarnąć za kolosalny koszt jednej fotki!

I tym oto jakże wesołym akcentem, życzę wam miłego wieczorka!

7 komentarzy:

 1. O mój Boże :D Pierwszy raz w życiu cokolwiek wygrałem :D Przepraszam na chwilę, idę złożyć ofiarę bogom Chaosu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje ;) Jak tylko się ogarniesz i obmyjesz z krwi ofiar, koniecznie napisz maila z tym, co byś chciał, i adresikiem dostawy - po weekendzie oczekuj paczuchy!

  OdpowiedzUsuń
 3. NIUE :PP
  Nie możliwe !
  A tak na poważne - gratuluję :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh było blisko:P Gratulacje dla zwycięzcy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje wygranej i rozwoju bloga. Oby tak dalej- Czekam na kolejne posty!

  OdpowiedzUsuń