24.09.2012

[24.IX.2012] Podejście do Facebooka, Druga Runda!


Nie ma letko, jak to mówią - pogoda nie dopisuje, zimno, pada, sweterki trzeba zakładać... Ale pogoda sprzyja posiedzeniom domowym i pracy z komputerem, więc przynajmniej tyle możemy na tym zyskać, że coś niecoś się zrobi! I owszem, troszkę ruszyłem z malowaniem. Napisałem kilkaset słów do recenzji nowego White Dwarfa (*która jutro ujrzy światło dzienne!*) a ponadto - wziąłem się za swój Kolejny Tajny ProjektTM. Wiecie jak to z nimi jest; się pokaże się napali, a się okazuje, że zapał wygasza się, albo okoliczności przyrody zmuszają nas do odsuwania prac na projektem tak długo, aż ten umiera z powodu niedokarmienia. Tym razem jednak wziąłem się porządnie do pracy, i pierwsze efekty już są!

Strona na Facebooku. Tak wiem - nie każdy używa, Facebook to zło, szatan i w ogóle, nieintuicyjny koszmarek z piekła (*to akurat prawda*). Ale nie ma co ukrywać, że ma też swój potencjał; dociera do masy ludzi, łatwo, szybko i przyjemnie można dzielić się newsami i informacjami... Jest wygodny jeżeli chodzi o pokazywanie sobie nawzajem różnych rzeczy, prawdziwy mistrz w dziedzinie internetowego ekshibicjonizmu! Po co to komu? Proste - często-gęsto widzę coś fajnego, co chciałbym wam pokazać, a jest 'zbyt małe', by skroić z tego samodzielny post na bloga: ot jakaś ciekawa galeria z modelami, jakiś smaczny tutek, niszowy system, nius czy nawet fotki moich WIP'ów. I tutaj właśnie TwarzoKsiążka przychodzi z pomocą, gdyż pozwala mi udostępnić taką rzecz w sposób prosty i dynamiczny! 

A jako że nie byłbym sobą, gdybym tak wam po prostu pozwolił klikać "Liebe" bez lekkiego połechtania z mojej strony (*bez skojarzeń!*), to zarzucamy prosty, smaczny konkursik! Po dobiciu do 100 'lubiących' spośród tej fortunnej setki zostanie wybrany (*wskazany przez Tzeentcha!*) jeden fortunny jegomość / waćpanna, który otrzyma ode mnie ten oto prezent:

Roczna prenumerata White Dwarf'a!

Tak jest, ot, czuję nadmiar kasy na koncie, najwyżej sprzedam auto sąsiada i będzie żyć. Tak więc do roboty moi zacni czytelnicy, klikać, lubić, cieszyć się i oddawać ofiary Panu Przemian, by to was wskazał właśnie jako zwycięzcę!

PS: Gorąco przepraszam, że 'nabrałem was' - wiem, że wielu z was nie lubi klikać w linka by się dowiedzieć, że zamiast mięsnego posta macie jakąś informację o poszerzeniu mej bytności w sieci, ale cóż, mam nadzieję że szansa wygrania czegoś miłego złagodzi wasz niesmak tak samo, jak jutrzejszy, tłusty post o nowym wydaniu tego szlachetnego magazynu! Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Oj, mojego nie złagodzi:) Tym bardziej że na FB tylko lurkuje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będziesz odpierał podejrzenia, że GW sponsoruje te konkursy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. GW niczego mi nie sponsoruje...
  A miło by było ;D Może do nich napiszę!

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie za taką reklamę powinni ci coś płacić. :P
  Chociaż znając GW prędzej cię posądzą i będą chcieli wsadzić do pudła...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GW wiele rzeczy powinno, a nie robi :P Ja jedyne co staram się robić, to być aktywnym w naszym małym, cichutkim fandomie i hobbistycznym-druidystycznym kręgu.

   I być może wraz z wysypem blogów zrobimy polskiego "From The Warp".

   Ops.
   I się wygadałem!

   Usuń
 5. Super, że jesteś wreszcie na facebook'u serio... to bardzo ułatwia czytanie wszelakich newsów..

  Polski "From The Warp" zacna inicjatywa!
  Coloured Dust chętnie wesprze!

  Nie łudźcie się, że GW Wam coś za sponsoruje, kiedyś tak, teraz już nie...

  OdpowiedzUsuń